Klaudia Antos

Hip Hop Choreo


 

Jedna z najbardziej wszechstronnie uzdolnionych tancerek w Polsce. Finalistka 9 edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Klaudia to bez wątpienia wulkan streetowej energii. Jest instruktorką i choreografem w stylach: hip-hop, new age. 

 

Ada Szymańska

STREET DANCE


 

 

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2009 roku. Od tamtego czasu jest to jej największa pasja. 

 

W tańcu stawia na łączenie streetowych stylów ze stylem komercyjnym. Na swojej drodze tanecznej starała się rozwijać równocześnie w komercyjnym New Age’u jak i w Hip Hopie czy Housie. Wierzy, że łączenie tych dwóch światów kreuje nową jakość ruchu. W tańcu ceni sobie wolność, kreatywność oraz stałą możliwość rozwoju. 

 

 

Celina Wycech

STREET DANCE


 

 

Celina jest profesjonalną tancerką i studentką fizjoterapii. Swój pierwszy krok na sali tanecznej postawiła już w wieku 7 lat i od tego momentu jej miłość do tańca nie słabnie. Trenowała zarówno taniec towarzyski, jak i nowoczesny.

 

 

 

Đỗ Hoàng Việt "Shiney"

POPPING


 

Szalony Popper o wietnamskich korzeniach. Reprezentant Warszawskiego Funku i Who If Not You!? i Black Pearl Poppers.

Jego absolutnie pierwszą zajawką był C-Walk. 

To właśnie naśladując gangsterskie kroki Cripsów, młody Việt odkrył, że taniec to właśnie TO. Niewiele później zainteresował się Krumpem, potem przyszły Funkstyles, w których Shiney zakochał się bez pamięci. Szczególnie Popping przypadł mu do gustu, gdy pewnego lata wrócił w swoje strony. Tuttingowy i Wavingowy killer oraz mistrz wyrazu. 

 

MARTA JAKUBOWSKA

HIP-HOP CHOREO


 

 

 

 

 

 

 

 

Jest pozytywną, pełną energii osobą, której muzyka, taniec i śpiew towarzyszyły już od najmłodszych lat. W jej stylu znajdziecie goove, flow i performance sceniczny. Szkoliła się u najlepszych choreografów w Polsce i za granicą (m.in. Los Angeles, Nowy Jork, Paryż).

W ciągu ostatniego roku wystąpiła na scenie i w teledyskach takich gwiazd jak Margaret, Sylwia Grzeszczak i Doda. Występowała w spektaklu "Freedom" na deskach teatru WARSawy. Brała udział w projekcie "Dance socially engaged", w choreografii Andye Jamieson oraz w show "Dancing in the Dark" w choreografii Tony Tzar w Los Angeles.

Możecie oglądać ją także jako tancerkę w reklamach takich firm jak PLAY, Deichmann czy Żywiec Zdrój.

 

 

ANNA YOUYA JUJKA

HIP-HOP


 

Jest choreografem, pedagogiem i tancerką. Tańczy od 7-go roku życia. 
W ciągu 30-letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadway jazz, hiphop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji, USA. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju i zagranicą. Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju jak i zagranicą (Niemcy, Francja, Dania).

 

 

WERONIKA OTRĘBSKA

DANCEHALL / RAGGA


 

Tancerka grup Polish Mafia Dancehall Crew, JAMMIN Team i One Love Dancesystem, organizatorka i współtwórczyni pierwszych w Polsce, a znanych na całym świecie cyklicznych warsztatów dancehall i ragga Jamaican Meeting. W jej życiu przewinęło się wiele stylów tańca, jednak to dancehall i ragga okazały się najlepszym sposobem wyrażania siebie.
Od 2010 roku Weronika tańczy dancehall i uczy w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest także aktywną promotorką kultury jamajskiej w Polsce. Dzięki Jamaican Meeting dancehall stał się w naszym kraju, tak jak na Jamajce nie tylko stylem tańca, ale i miejscem, gdzie wielu ludzi kochających dobrą zabawę i pozytywną energię płynącą z jamajskiej kultury może się spotykać, cały czas rozwijać i dzielić swoimi emocjami.

 

 

MACIEK PELA

HIP-HOP


 

Wszystko zaczęło się w 2007 roku. Od momentu, kiedy poszedłem na swoją pierwszą lekcję, taniec stał się bardzo ważnym elementem mojego życia.
Początkowo uczestniczyłem w zajęciach z różnych stylów (hip-hop, popping, locking) w studiu tańca Fresh, jednakże po 1,5 roku postanowiłem poszukać własnej drogi rozwoju.

Zrezygnowałem z lekcji i samodzielnie szkoliłem się
u wielu znakomitych instruktorów z Polski i świata. Nauka ta zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony, na warsztaty III edycji programu You Can Dance. Po powrocie do Polski całkowicie poświęciłem się swojej pasji.

 

 

Monika Gęborys

STREET DANCE


Tancerka, instruktorka, absolwentka piątego roku psychologii na Uniwersytecie SWPS. Założycielka Grow Academy i pomysłodawczyni Grow Project.

Choreograf i instruktor. Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu pokazów grup dziecięcych i młodzieżowych.

Specjalizuje się w takich stylach jak: Hip-HopHouseDancehall.

Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 7 lat. Aktualnie tańczy w ekipie BARE BADNESS prowadzonej przez Agnieszkę Morko (zwyciężczyni  polskich eliminacji do Dancehall International).

 

W swojej karierze tanecznej reprezentowała m.in. grupę 4REAL założoną przez jurorkę programu Got to Dance - Anię „Youyę” Jujkę oraz ekipę BARE BADNESS prowadzoną przez Agnieszkę Morko (zwyciężczyni polskich eliminacji do Dancehall International).

 

Monika uczestniczy w warsztatach organizowanych w Polsce i zagranicą. Rozwija swoje umiejętności taneczne pod okiem takich tancerzy jak:  Global Bob (Jamajka), Carolina Mercado (Brazylia), Hiro (Japonia), Rabah (Francja), czy Oriana Melendez (Hiszpania). 

 

 

Piotr Chojnacki

BREAKDANCE / GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI AKROBATYKI


 

Tancerz, choreograf, pasjonat ekstremalnych doznań. Absolwent Informatyki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Interesują go nowinki techniczne, a wolnych chwilach tworzy strony internetowe.

 

Swoją przygodę z tańcem breakdance rozpoczął ok. 10 lat temu. Jako mały chłopiec z niebywałą ilością energii lubił robić coś czego nie potrafiły inne dzieci. Zaczęło się od chodzenia na rękach, a zakończyło na poważnym zaangażowaniu w taniec, które trwa do dzisiaj. 

 

Pierwsze zetknięcie z tym tańcem miało miejsce w czasach szkoły podstawowej podczas pokazu tanecznego jednej z pierwszych ekip bboy'owych w Polsce - Scrap Beat. Początki nauki tańca breakdance były trudne, ponieważ do większości rzeczy starał się dochodzić samodzielnie.

 

PIOTR "BRAT" Tolak

HIP-HOP CHOREO


 

Taniec ma po prostu we krwi, bowiem pasją tą zaraził go starszy brat – Paweł “TOLEK”. Jest bardzo pracowitym tancerzem i dowodem na to, że dzięki treningom można osiągnąć naprawdę wiele.

Był członkiem jednej z najlepszych ekip w Polsce “BELONG TO BEAT”, z którą odniósł wiele sukcesów:

  • I miejsce Wirująca Strefa 2009
  • I miejsce w duecie z “TOLKIEM” na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Łodzi
  • Półfinał programu “GOT TO DANCE” tylko taniec wraz z ekipą “BELONG TO BEAT”
  • Półfinał programu “GOT TO DANCE” tylko taniec III edycja w duecie z “TOLKIEM”.

 

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Informacje i zapisy