GROW PROJECT – to projekt, który ma na celu zainspirować młodych tancerzy do dalszego rozwoju. W ramach projektu odbywają się m.in. cykliczne warsztaty taneczne z najlepszymi instruktorami. Instruktorzy Grow Project to prawdziwi pasjonaci, osoby które tańczą całym sercem i dzielą się z innymi pozytywną energią. Jednocześnie są to tancerze, którzy przekazują na warsztatach rzetelną wiedzę na temat danego stylu. 


Grow Project jest to pierwszy tego typu projekt w Łomiankach. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu w głównej siedzibie Grow Academy – ArtFit Studio Łomianki (u. Pawłowska 6)


Warsztaty są skierowane zarówno do tancerzy, którzy biorą udział w regularnych zajęciach Grow Academy jak i nowych osób. Warunkiem uczestnictwa jest zaangażowanie
i wcześniejsze doświadczenie taneczne. Poziom trudności jest oczywiście dopasowany do danej grupy, jednak ważne jest to, żeby wszyscy uczestnicy byli nastawieni na taneczny rozwój. Warsztaty Grow Project odbywają się w dwóch grupach wiekowych - dla dzieci oraz dla młodzieży 14+.


Zapraszamy do regularnego udziału w warsztatach, ponieważ cały cykl warsztatów tworzy spójną całość. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w pojedynczych warsztatach z danym instruktorem. W ramach projektu organizujemy również pokazy oraz nagrywamy profesjonalne filmiki taneczne


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami z poprzednich warsztatów Grow Project oraz profesjonalnymi nagraniami wideo dostępnymi w zakładce GALERIA. Osoby, które chcą zacząć swoją przygodę z tańcem zapraszamy na regularne zajęcia Grow Academy (więcej na: www.growacademy.pl).

 

 

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Informacje i zapisy